KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Grafiskt blad 14498004
nr 1449 8004
Anette Englund
(f. 1954), Sverige
Grafiskt blad, "Ballerina". Signerad, numrerad 10/50, Giclee fine art. Bildmått: 38x28 cm, yttermått inklusive ram: 41x30 cm, oramat löst blad
Anette Englund, svensk bildkonstnär född 1954.
Utrop:
500 kr
måndag 21 februari 2022
kl 18:51:24